Číslo položky: 10735
Přístav ve Splitu
popis: Akvarel, rozměry: 46 x 62 cm, zaskleno, datováno 1935
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
24.06.2020 21:48
1 000,00 Kč | 18.6.2020 22:13:46 |