Číslo položky: 10739
Portrét muže v křesle - velký formát
popis: Olej na plátně, rozměry: 128 x 92 cm, datováno 73. nerámováno Významný autor zastoupený v Bulharské Sofia Art Gallery (City Gallery) Odhadní cena 80 000 - 100 000 Kč
Vyvolávací cena:
9 000 Kč
9 000 Kč
9 000 Kč
9 000 Kč
24.06.2020 21:40
9 000,00 Kč | 23.6.2020 11:27:20 |