Nenov Boris
Číslo položky: 10739
Moje sledované obrazy Portrét muže v křesle - velký formát
popis: Olej na plátně, rozměry: 128 x 92 cm, datováno 73. nerámováno Významný autor zastoupený v Bulharské Sofia Art Gallery (City Gallery) Odhadní cena 80 000 - 100 000 Kč
o autorovi: (1921 – 2000)
Narodil v roce 1921 v obci Staropatitsa. V roce 1954 vystudoval Akademii umění u prof. Dechka Uzunova. Následují jednotlivé výstavy v Sofii, Budapešti, Berlíně, Etlingenu, Vídni. Jeho díla jsou součástí reprezentativních expozic Bulharska v zahraničí - Vídeň, Moskva, Londýn, Atény, Istanbul, Tokio. Je vítězem řádu «St. Cyril a Metoděj II. A III. Zemřel v roce 2000 v Sofii.
Vyvolávací cena:
9 000 Kč
9 000 Kč

24.06.2020 21:40

9 000,00 Kč 23.6.2020 11:27:20