Nesignováno .
Číslo položky: 10602
popis: Olej na plátně, 59 x 83 cm. Kvalitní malba. Autor pravděpodobně z okruhu Václava Rabase.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč

24.06.2020 21:28

1 000,00 Kč 22.6.2020 12:07:10