Číslo položky: 10591
Z Krumlovských alejí
popis: Akvarel, rozměry : 54 x 44 cm. Rámováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 700 Kč
1 700 Kč