Číslo položky: 10721
Komposice
popis: Olej na plátně, rozměr 105 x 105 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
8 700 Kč
8 700 Kč
7 200,00 Kč |
6 200,00 Kč |
5 200,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 400,00 Kč |
3 200,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |