Číslo položky: 10722
popis: Olej na plátně, rozměr 105 x 105 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
3 600 Kč
3 600 Kč
3 000,00 Kč |
2 900,00 Kč |
2 700,00 Kč |
2 500,00 Kč |