Jarolím Jiří
Číslo položky: 10722
popis: Olej na plátně, rozměr 105 x 105 cm, nerámováno
o autorovi: Narozen 16. 10. 1936 v Praze
Studoval UMPRUM u prof. Kaplického.
V jeho tvorbě převládají vysněné krajiny a abstraktní tematika. Rovněž se věnuje grafickému designu a drobné plastice. Autor vitráží, kovových smaltových stěn, leptaných dekorativních panelů z hliníku, leptaných reliéfů z mědi, návrhů na osvětlovací tělesa aj. - Žije v Roztokách u Prahy.
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 600 Kč