Herr
Číslo položky: 10476
popis: Olej na plátně, rozměr 50,5 x 40,5 cm, nerámováno
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 100 Kč