Číslo položky: 10474
Léto v krajině
popis: Olej na sololitu, rozměr 41 x 60 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
24.06.2020 20:24
2 000,00 Kč | 9.4.2020 13:00:15 |