Číslo položky: 5585
Pohled do kraje
popis: Olej na lepence, rozměr 29 x 20,5 cm, nesignováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
800 Kč
800 Kč
09.11.2017 21:35
800,00 Kč | 9.11.2017 17:05:02 |