Toman František Sylva
Číslo položky: 5585
Moje sledované obrazy Pohled do kraje
popis: Olej na lepence, rozměr 29 x 20,5 cm, nesignováno
o autorovi: Narozen 1886 v Prostějově, malíř na Žižkově. Absolvoval tkalcovskou školu. Věnoval se plenérové i žánrové malbě. Maloval i pragensie.
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč

09.11.2017 21:35

800,00 Kč 9.11.2017 17:05:02