Číslo položky: 10445
Zadumaný myšák
popis: Barevná litografie 11/60, rozměr listu 44 x 25 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
13 000 Kč
13 000 Kč
12 000,00 Kč |
10 000,00 Kč |
9 500,00 Kč |
8 500,00 Kč |
7 500,00 Kč |