Nesignováno .
Číslo položky: 10573
Moje sledované obrazy Stavení s mlýnem
popis: Výšivka hedvábím, rozměry : 16 x 22 cm, přelom 18. až 19. století, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč

22.06.2020 21:24

1 200,00 Kč 22.6.2020 19:33:09