Reinfuss Eduard Lengyel
Číslo položky: 10564
Moje sledované obrazy Dva husaři na koních
popis: Olej na plátně, rozměry : 32 x 44 cm, nesignováno, na rámu mosazný štítek
o autorovi: Eduard Lengyel Reinfuss
* 1873, Barka,
† 1942, Budapešť (Budapest), Maďarsko (Hungary) malíř
Maliarstvo študoval v Budapešti/Balló E. ,Székely B./,pokračoval v Mníchove /Hollósi S./ a v Paríži.
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
12 000 Kč