Číslo položky: 10564
Dva husaři na koních
popis: Olej na plátně, rozměry : 32 x 44 cm, nesignováno, na rámu mosazný štítek
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
6 000 Kč
12 000 Kč
12 000 Kč
12 000,00 Kč |
10 000,00 Kč |
9 500,00 Kč |
8 000,00 Kč |
7 500,00 Kč |