Kafuňková-Kavánková Františka
Číslo položky: 5581
popis: Olej na lepence, rozměr 65,5 x 55 cm, signováno vpravo dole F. Kafuňková - Kavánková 1952
o autorovi: Narodila se 17.2.1910 v Praze a zemřela v roce 1978.
Byla žákyní malířky L. Kleinmondové – Janovské. Malovala podobizny, figurální kompozice, květiny a zátiší. Od roku 1936 vystavoval se S.V.U. Myslbek.

(Tomanův slovník)
Vyvolávací cena:
900 Kč
900 Kč

09.11.2017 21:17

900,00 Kč 9.11.2017 21:13:16