Číslo položky: 5578
Houba
popis: Olej na lepence, rozměr 17 x 16 cm, zaskleno, signováno vpravo dole Aron 62
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
800 Kč
800 Kč
09.11.2017 21:00
800,00 Kč | 30.10.2017 22:25:46 |