Aron František
Číslo položky: 5578
popis: Olej na lepence, rozměr 17 x 16 cm, zaskleno, signováno vpravo dole Aron 62
o autorovi: Narozen 17. 10. 1895 v Uhřiněvsi u Prahy. Malíř v Praze. Studoval na průmyslové škole v Praze, soukromě u prof. Bartoše a Jaro Procházky.
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč

09.11.2017 21:00

800,00 Kč 30.10.2017 22:25:46