Autor nezjištěn
Číslo položky: 10423
Moje sledované obrazy Bohaté zátiší
popis: Olej na plátně, rozměr 60 x 110 cm, mírně poškozeno
o autorovi: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena:
500 Kč
5 500 Kč