Číslo položky: 10420
Matka s dítětem
popis: Pískovcová plastika, rozměr 44 x 36 cm, neznačeno, poškozeno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
7 000 Kč
7 000 Kč
6 500,00 Kč |
5 500,00 Kč |