Dědičová Irena
Číslo položky: 10417
Moje sledované obrazy Ulice se skleněným palácem
popis: Olej na plátně, rozměr 54 x 59 cm, nerámováno
o autorovi: Narodila se v roce 1939 v Praze a zemřela v roce 1988 v Paříži.

Studovala na Akademii výtvarného umění u prof. Sychry. Od roku 1969 žila střídavě v Praze a Paříži. Její krajiny byly vizemi pouští a měst, vzdálených prostorů.

(Výtvarné centrum Chagall)
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 700 Kč