Číslo položky: 10418
Žně u Jabkenic
popis: Olej na plátně, rozměr 73 x 100 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
3 500 Kč
3 500 Kč
22.06.2020 21:38
3 500,00 Kč | 22.6.2020 21:34:33 |