Číslo položky: 5577
Moje sledované obrazy Kytice vlčích máků
popis: Olej na sololitu, rozměr 77 x 60 cm, signováno vpravo nahoře Pokorný
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 100 Kč