Číslo položky: 10421
Pražský jazz
popis: Olej na plátně, rozměr 60 x 70 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
7 000 Kč
10 000 Kč
10 000 Kč
10 000,00 Kč |
9 000,00 Kč |
8 000,00 Kč |
7 000,00 Kč |