Autor nezjištěn
Číslo položky: 5576
Moje sledované obrazy Můstek přes potok
popis: Olej na plátně, rozměr 54 x 54 cm , signováno vpravo dole nečitelně
o autorovi: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 800 Kč