Číslo položky: 5576
Můstek přes potok
popis: Olej na plátně, rozměr 54 x 54 cm , signováno vpravo dole nečitelně
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
1 800 Kč
1 800 Kč
1 700,00 Kč |
1 600,00 Kč |