Číslo položky: 9942
Sedící akt
popis: Olej na plátně, rozměry: 70 x 60 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000,00 Kč |
800,00 Kč |