Kvíčala Čeněk
Číslo položky: 10531
Moje sledované obrazy Milenci pod rozkvetlým stromem
popis: Olej na malířské lepence, rozměry : 24,5 x 28,5 cm, datováno 1917
o autorovi: Narodil se 12. 4. 1890 v Praze a zemřel 19. 2. 1956 tamtéž. Malíř
V letech 1908-1909 navštěvoval denní školu malíře K. Reisnera a od roku 1909 studoval u profesorů B. Roubalíka a V. Bukovce a na grafické speciálce u M. Švabinského na AVU v Praze.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
5 500 Kč