Nesignováno .
Číslo položky: 10519
Moje sledované obrazy Cecílie Stenzl
popis: Olej na plátně, rozměry : 25,5 x 21,5 cm, rozměry včetně rámu : 40 x 36 cm, řezaný florentský rám. Jeden z protějšků, viz foto
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
9 500 Kč