Nesignováno .
Číslo položky: 10518
popis: Olej na plátně, rozměry : 26,5 x 22 cm, přípis - Johann Stenzl 1705 - 1874, řezaný florentský rám. Jeden z protějšků, viz foto
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
7 500 Kč