Nečitelně signováno
Číslo položky: 10513
Moje sledované obrazy Dívka z profilu
popis: Olej na plátně, rozměry : 52 x 41 cm
o autorovi: Autora tohoto díla se nepodařilo ze signatury dohledat.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 700 Kč