Číslo položky: 10508
Horská řeka
popis: Olej na plátně, rozměry : 55 x 69 cm, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
4 600 Kč
4 600 Kč
4 500,00 Kč |
4 400,00 Kč |
4 200,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 800,00 Kč |