Vodicka Rudolf
Číslo položky: 10507
popis: Akvarel, rozměry : 29 x 28 cm, nesignováno zaskleno
o autorovi: Rudolf Vodicka (Austrian, 1879–1924) Rakouský malíř, výborný akvarelista
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 300 Kč