Číslo položky: 10504
Pole s vlčími máky
popis: Olej na překližce, rozměry : 21 x 30 cm, nově rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |
1 600,00 Kč |
1 400,00 Kč |
1 200,00 Kč |