Nečitelně signováno
Číslo položky: 10504
Moje sledované obrazy Pole s vlčími máky
popis: Olej na překližce, rozměry : 21 x 30 cm, nově rámováno
o autorovi: Autora tohoto díla se nepodařilo ze signatury dohledat.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 000 Kč