Zpět na aukce Nesignováno .
Moje sledované obrazy Návrh knižních desek
popis: Lavírovaná kresba, zlaceno, rozměry ve výřezu pasparty : 21 x 14 cm
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč

24.06.2020 20:48