Nesignováno .
Číslo položky: 10262
Moje sledované obrazy Městská veduta
popis: Lavírovaná perokresba, rozměry listu : 25 x 40 cm, 19.století
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč

24.06.2020 20:54

2 000,00 Kč 31.5.2020 15:02:18