Nesignováno .
Číslo položky: 10261
Moje sledované obrazy Mikuláš s laní
popis: Olej na lepence, rozměry ve výřezu pasparty : 24,5 x 14 cm, nerámováno, malba poškozena
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč

24.06.2020 20:46

2 500,00 Kč 24.6.2020 20:42:52