Číslo položky: 10261
Mikuláš s laní
popis: Olej na lepence, rozměry ve výřezu pasparty : 24,5 x 14 cm, nerámováno, malba poškozena
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
24.06.2020 20:46
2 500,00 Kč | 24.6.2020 20:42:52 |