Benešová Daniela
Číslo položky: 5569
popis: Barevná litografie, rozměr ve výřezu 14 x 9,5 cm + pasparta, zaskleno
o autorovi: Datum narození: 27. 9. 1929
Místo narození: Klatovy

Umělecké vzdělání: VŠ UMPRUM v Praze, 1948-53, ateliér monumentální malby (prof. E. Filla), Čestný rok ateliér užité grafiky (prof. A. Strnadel)

Členem Hollaru: od r. 2005

Umělecká činnost: malba, ilustrace (cca 50 knih převážně pro děti, volná grafika, exlibris. Používá olej, temperu, litografii, suchou jehlu a lept.
Vyvolávací cena:
200 Kč
200 Kč

09.11.2017 20:15

200,00 Kč 9.11.2017 19:13:45