Číslo položky: 10294
Na houpačce z paroží
popis: Litografie 3/20 , rozměry va výřezu pasparty 28 x 38 cm. Signováno a datováno 72 , zaskleno. Věnování přímo od Autora.
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
21 000 Kč
21 000 Kč
14 000,00 Kč |
11 000,00 Kč |
9 500,00 Kč |