Číslo položky: 10389
V sadu
popis: Olej na plátně, rozměr 100 x 80 cm, mírně poškozeno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
07.04.2020 21:16
2 000,00 Kč | 7.4.2020 20:36:41 |