Vozáb Václav
Číslo položky: 10389
popis: Olej na plátně, rozměr 100 x 80 cm, mírně poškozeno
o autorovi: Narodil se v Pardubicích roku 1948. Studoval na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze u Quida Fojtíka a Vladimíra Jana Hnízda. Je členem Českého fondu výtvarných umění (ČFVU). Vystavoval na řadě společných výstav. Zastoupen ve sbírkách v ČR i zahraničí. Jeho samostatné souborné výstavy pořádala Galerie Vincence Kramáře, Praha. Malíř, scénograf, kostýmní výtvarník
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč

07.04.2020 21:16

2 000,00 Kč 7.4.2020 20:36:41