Nečitelně signováno
Číslo položky: 10290
Moje sledované obrazy Vigée‐Lebrunová s dcerou
popis: Akvarel na kosti, rozměry rámu: 11,6 x 10 cm / ovál rozměry : 6 x 4 cm, kostěný rámeček
o autorovi: Autora tohoto díla se nepodařilo ze signatury dohledat.
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč

07.04.2020 20:38

1 800,00 Kč 19.2.2020 17:00:17