Nečitelně signováno
Číslo položky: 10285
Moje sledované obrazy Muž v hnědém kabátě
popis: Akvarel na slonové kosti, ovál, rozměry s rámem : 7 x 5 cm / rozměry miniatury : 5 x 4 cm
o autorovi: Autora tohoto díla se nepodařilo ze signatury dohledat.
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 900 Kč