Číslo položky: 10283
Dívka s čelenkou ve vlasech
popis: Akvarel na slonové kosti, rozměry včetně rámu:10x7cm/rozměry vnitřní:7x6cm/datováno 1785, mírně poškozeno, zaskleno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2 600 Kč
2 600 Kč