Nesignováno .
Číslo položky: 10282
Moje sledované obrazy Dívka s čepcem
popis: Akvarel na slonové kosti, kruhová miniatura , průměr 8 cm, zaskleno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 100 Kč