Nesignováno .
Číslo položky: 10280
Moje sledované obrazy Dívka v šatech s růží
popis: Kresba tužkou, akvarel, běloba, rozměry : 13,5 x 11 cm, vzadu popis : Für Gretchen Třebicky
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 900 Kč