Nečitelně signováno
Číslo položky: 10279
Moje sledované obrazy Žena v křesle
popis: Akvarel na papíru, rozměry : 16 x 13 cm, datováno 1840, zaskleno
o autorovi: Autora tohoto díla se nepodařilo ze signatury dohledat.
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč

06.04.2020 18:24

2 000,00 Kč 19.2.2020 16:48:24