Číslo položky: 10279
Žena v křesle
popis: Akvarel na papíru, rozměry : 16 x 13 cm, datováno 1840, zaskleno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
06.04.2020 18:24
2 000,00 Kč | 19.2.2020 16:48:24 |