Číslo položky: 10278
Portrét mladého muže
popis: Akvarel na papíru, rozměry : 14 x 11,5 cm, datováno 1836, zaskleno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
06.04.2020 18:22
2 000,00 Kč | 19.2.2020 16:48:19 |