Autor nezjištěn
Číslo položky: 10365
popis: Olej na plátně, rozměr 46,5 x 61 cm, rám poškozen
o autorovi: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 200 Kč