Pilař Radek
Číslo položky: 10355
Moje sledované obrazy Vrány na saních
popis: Kombinovaná technika na papíře, rozměr listu 33 x 45 cm, volný list, nesignováno, poškozeno
o autorovi: 1931 - 1993
Narodil se v Písku. Studoval AVU v Praze u prof. Rady. Věnoval se ilustracím, grafice, malbě, filmové tvorbě a režii.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč

08.04.2020 20:02

1 000,00 Kč 9.2.2020 21:29:10