Číslo položky: 10333
popis: Olej na plátně, rozměr 65 x 80 cm, nesignováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
08.04.2020 20:16
2 500,00 Kč | 19.3.2020 09:07:48 |