Číslo položky: 10183
Hospodský tanec
popis: Olej na dřevě, rozměr 31 x 30 cm, nesignováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
5 000 Kč
5 000 Kč
5 000,00 Kč |
4 800,00 Kč |
4 600,00 Kč |
4 400,00 Kč |
4 200,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 400,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |