Číslo položky: 10182
Portrét měšťana
popis: Olej na plátně, rozměr 25 x 21 cm, plátno zvlněno. Rozměr včetně rámu 55 x 425 cm
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
09.04.2020 21:13
1 500,00 Kč | 9.4.2020 21:09:23 |